Розкіш бути жінкою

кращий український журнал для жінок

Home » Без рубрики » Як правильно пестити груди дівчини

Багато жінок мають дуже чутливі соски. Відчуття, які викликає їх стимуляція, можуть бути як приємними, так і викликати роздратування. Жінка може отримувати божественне насолоду, коли партнер буквально дихає на її соски, а якщо він доторкнеться до них трохи сильніше, то вона негайно здригнеться від болю. Таким чином, чоловік повинен вчитися маніпулювати її сосками так, як ніби це метелик, щоб стати майстром в мистецтві найніжнішою сексуальної стимуляції. Інший тип жінок хоче, щоб партнер звертався з її соски як повновладний господар, і не бачить у цьому нічого еротичного до того моменту, коли він присмоктуватиме до них, як промисловий пилосос.

Розмір або якість
Точно так само, як у випадках з клітором або пенісом, чутливість сосків не має нічого спільного з їх розміром. Маленькі соски можуть бути схожим на маленькі оголені контакти, а великі можуть абсолютно нічого не відчувати.

Натягнути шкіру на соску
Покладіть ваші пальці на бічні сторони сосків по їх периметру так, щоб майже не торкатися їх. Легко натисніть вашими пальцями на шкіру навколо сосків і починайте тягнути пальці в різні боки. Від цього шкіра на соску натягнеться. Тепер ви можете лизати його або смоктати.

У себе і від себе
Витягніть губи трубочкою і обхопіть ними сосок таким чином, щоб вони примикали до нього, як автомобільна прокладка. Потім починайте поперемінно втягувати сосок в себе і виштовхувати його з рота таким чином, щоб повітря не підсмоктується крізь "прокладку", це призведе до того, що сосок буде поперемінно відчувати те вакуум, то наростаючий тиск.

Захоплення соска всієї п'ятірнею
Цей спосіб дає добрі результати, якщо ваші руки і соски добре змащені масажними маслом. Покладіть долоню на груди таким чином, щоб кінчики ваших пальців знаходилися на однаковій відстані від соска по всьому колу. Потім ви починаєте стимулювати груди, трохи піднімаючи руку і пестячи відразу всі сторони грудей всіма пальцями до тих пір, поки вони не зімкнуться на кінчику соска. Потім відтягніть сосок вгору зовсім трохи або набагато залежно від того, що більше подобається вашому партнерові, і від його або її ступеня сексуального збудження.

Тон між вказівним і середнім пальцями
Можливість використання цього методу залежить від форми і розміру соска. Покладіть вашу руку, зігнуту у формі чашки, на груди вашого партнера таким чином, щоб сосок виявився затиснутим між вказівним і середнім (а може, і якими іншими) пальцями вашої руки. Тепер стисніть пальці разом так, щоб при піднятті руки сосок і вся частина грудей рухалися разом з нею.

Тон і пеис
Деякі жінки сильно збуджуються, коли чоловік пестить їх сосок головкою свого пеніса. Якщо він розкриє вхід в уретральний отвір пеніса, то іноді може захопити їм сильно збуджений твердий сосок. Це особливо підходить для пенісів тих чоловіків, яким не робили обрізання.

Повне блаженство
Ті жінки, які люблять, коли їх груди і соски стимулюють, часто скаржаться, що чоловіки приділяють цьому занадто мало часу. Мабуть, важко не приділити занадто багато уваги грудей вашого партнера, якщо йому або їй це приносить насолоду. Стимулюючи груди і соски, намагайтеся смоктати і лизати всі груди, а не тільки соски. Не забувайте також час від часу переходити з одного грудей на іншу.

Руки і рот
Так уже влаштовано, що ваша жінка завжди має дві грудей, а ви тільки один рот. Можливо, їй сподобається, якщо ви будете пестити одну груди рукою, поки ваші губи будуть ніжно стимулювати інші груди. Можливо, що це здасться їй повним божевіллям, а можливо, що їй більше сподобається, якщо ви будете пестити руками якусь іншу частину її тіла. Щоб дізнатися це напевно, краще запитати про це.

Різна чутливість
Іноді одна груди чи сосок більш чутливі, ніж інша груди або інший сосок. Дізнайтеся, чи не бажає ваш партнер, щоб ви більше часу приділили стимуляції тієї грудей (або тому соску), яка більш чутлива.

Різна температура
Затиснутий у роті кубик льоду може бути одним із найбільш збудливих способів привітати соски свого партнера. А для стимуляції тих сосків, які вже замерзли, ви можете використовувати гаряче або тепле пиття перед тим, як посмоктати їх або лизнути. При цьому соски будуть відчувати зовсім неймовірні відчуття

Похожие записи

 1. Як правильно пестити груди дівчини Багато жінок мають дуже чутливі соски. Відчуття, які викликає їх...
 2. Боли в груди Едва почувствовав легкое недомогание, большинство женщин хватаются за голову с...
 3. Птоз груди Слово, которое. на первый взгляд, позаимствовано из какого-то тарабарского языка,...
 4. Массаж груди Массаж груди   «Массаж — это механическое действие (поглаживание, разминание,...
 5. В столице состоялся марш Avon «Вместе против рака груди» | Новости | 28 мая в Москве под девизом «Будь с нами! Борись...
 • RSS
 • Delicious
 • Digg
 • Facebook
 • Twitter
 • Linkedin
 • Youtube